O FIRMĚ BLUDOVICKÝ SVATÝ JÁN S.R.O.

 
 • PREDEJ VYBAVENIA PRE FIRMY, DIELNE, SKLADY, KANCELÁRIE, DOMÁCNOSTI
 • PREDAJ KOVOVÝCH REGÁLOV
 • PREDAJ MANIPULÁČNEJ TECHNIKY

 • FIRMA BIEDRAX S.R.O. PROVOZUJÍCÍ INTERNETOVÉ OBCHODY WWW.BIEDRAX.CZWWW.CESKEREGALY.CZ A WWW.SLOVENSKEREGALE.SK BYLA ZALOŽENA V ROCE 2007, JSME RYZE ČESKÁ FIRMA DODÁVAJÍCÍ KVALITNÍ ČESKÉ ZBOŽÍ: SKLADOVÁ TECHNIKA, MANIPULAČNÍ TECHNIKA, KANCELÁŘSKÉ VYBAVENÍ, KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE, KONFERENČNÍ ŽIDLE, KANCELÁŘSKÁ KŘESLA A STOVKY DALŠÍCH VÝROBKŮ. DODÁVÁME BEZŠROUBOVÝ POLICOVÝ REGÁLOVÝ SYSTÉM. VÝHODOU NAŠICH POLICOVÝCH REGÁLŮ JE MONTÁŽ A DEMONTÁŽ BEZ JAKÉHOKOLIV SPOJOVACÍHO MATERIÁLU ČI SPECIÁLNÍHO NÁŘADÍ. TENTO SYSTÉM JE URČEN K RUČNÍMU USKLADŇOVÁNÍ, ZARUČUJE VYSOKOU STABILITU ZATÍŽENÉHO REGÁLU, MOŽNOST KDYKOLIV, RYCHLE A SNADNO MĚNIT VÝŠKU SKLADOVACÍCH BUNĚK. NABÍZÍME POLICOVÉ REGÁLY V NEJRŮZNĚJŠÍCH ROZMĚRECH, LIBOVOLNÝM POČTEM DŘEVOTŘÍSKOVÝCH NEBO PLECHOVÝCH POLIC, ZINKOVANÉ NEBO LAKOVANÉ V NĚKOLIKA BAREVNÝCH ODSTÍNECH STUPNICE RAL. LÉTY ZDOKONALOVÁNA KONSTRUKCE ZARUČUJE NEJEN LÍBIVÝ VZHLED, ALE PŘEDEVŠÍM VYSOKOU NOSNOST PŘI ZACHOVÁNÍ NÍZKÉ HMOTNOSTI. REGÁLY SPLŇUJÍ NEJPŘÍSNĚJŠÍ BEZPEČNOSTNÍ PODMÍNKY A JSOU PRAVIDELNĚ ZKOUŠENY VÝROBCEM.
 • POLICOVÉ REGÁLY, JEŽ NABÍZÍME, SI BĚHEM TÉMĚŘ DVOU DESETILETÍ VYBUDOVALY SVÉ PEVNÉ MÍSTO NA TRHU NEJEN V ČESKÉ REPUBLICE, ALE ZEJMÉNA V ZAHRANIČÍ VE VŠECH STÁTECH EVROPSKÉ UNIE. A S MILIÓNY VYROBENÝCH KUSŮ JEN DOKAZUJÍ, JAK KVALITNÍ A ŽÁDANÉ TYTO ČESKÉ REGÁLY JSOU. 
 • V LETECH 2007 AŽ 2009 SE FIRMA ORIENTOVALA NA DODÁVKU A MONTÁŽ REGÁLŮ PRO SKLADY, ARCHÍVY, SPISOVNY, DÍLNY, OBCHODY, SKLEPY, GARÁŽE, ATELIÉRY A DO VŠECH PROSTOR KDE BYLO POTŘEBA NEPOŘÁDEK ZMĚNIT V LAD.
 • ZAČÁTKEM ROKU 2010 SE NAŠE ROZRŮSTAJÍCÍ FIRMA PŘESTĚHOVALA DO PROVIZORNÍCH SKLADŮ NA ULICI ZELENÁ V HORNÍ SUCHÉ A SPUSTILA INTERNETOVÝ PRODEJ REGÁLŮ. DISTRIBUCI PROVÁDĚLA ČESKÁ POŠTA. ČESKÁ POŠTA VŠAK NEBYLA SCHOPNA ZARUČIT DODÁNÍ ZBOŽÍ ZÁKAZNÍKŮM VČAS A DLE DNES PLATÍCÍHO STANDARDU - NA POŽADOVANÉ MÍSTO DODÁNÍ. Z TOHOTO DŮVODU PŘEVZALA DISTRIBUCI NAŠEHO ZBOŽÍ KURÝRNÍ SLUŽBA A ZAJIŠŤUJE JI DODNES.
 • V ROCE 2011 ZAČALY PROVIZORNÍ SKLADY BÝTI MALÉ, PROTO VEDENÍ SPOLEČNOSTI ROZHODLO O DALŠÍM STĚHOVÁNÍ DO VĚTŠÍCH PROSTOR VE STEJNÉM AREÁLU (AREÁL PAŠŮVKA), TOTO JSME ZVLÁDLI ZA POCHODU FIRMY BEZ NEGATIVNÍCH DOPADŮ NA VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK A ODESÍLÁNÍ ZBOŽÍ. BĚHEM 30 DNŮ SE POVEDLO ZREKONSTRUOVAT KANCELÁŘE A SKLADOVACÍ PROSTORY K JEJICH DŮSTOJNÉMU UŽÍVÁNÍ.
 • ZAČÁTEK ROKU 2012 JE PRO NÁS VE ZNAMENÍ SPUŠTĚNÍ NOVÉHO SOFTWARU A WEBOVÉHO ROZHRANÍ, KTERÉ NÁM UMOŽNÍ RYCHLEJI A EFEKTIVNĚJI VYŘIZOVAT VAŠE OBJEDNÁVKY. PŘIPRAVILI JSME PRO VÁS DALŠÍ VARIANTY REGÁLŮ A NYNÍ JE V NAŠEM ESHOPU VÍCE NEŽ 300 VARIANT REGÁLŮ. DALŠÍ VARIANTY A DRUHY ZBOŽÍ BUDOU PRŮBĚŽNĚ PŘIDÁVÁNY, A POKUD JSTE ZVOLILI "ZASÍLÁNÍ NOVINEK" V PRŮBĚHU VAŠI OBJEDNÁVKY, BUDETE O TĚCHTO NOVINKÁCH INFORMOVÁNI.
 • V ČERVENCI ROKU 2012 BYL SPUŠTĚN INTERNETOVÝ OBCHOD SLOVENSKEREGALE.SK ZAMĚŘENÝ NA PRODEJ KOVOVÝCH REGÁLŮ PRO SLOVENSKÉ ZÁKAZNÍKY
 • V SRPNU 2012 BYL DOKONČEN A ÚSPĚŠNĚ SPUŠTĚN OBCHOD BIEDRAX.CZ ZAMĚŘENÝ NA PRODEJ VYBAVENÍ PRO FIRMY, SKLADY, KANCELÁŘE
 • KONCEM ROKU 2013 SE VEDENÍ FIRMY DOHODLO SE SPOLEČNOSTÍ BLUDOVICKÝ SVATÝ JÁN S.R.O. NA SPOLUPRÁCI, KTERÁ POVEDE KE ZDOKONALOVÁNÍ SLUŽEB A ROZŠIŘOVÁNÍ NABÍDKY ZÁKAZNÍKŮM A V LEDNU ROKU 2014 BYLA ODSTARTOVÁNA SPOLUPRÁCE, KDY SE TYTO DVĚ FIRMY PROVÁZALY.


  BLUDOVICKÝ SVATÝ JÁN S.R.O.