O FIRMĚ BLUDOVICKÝ SVATÝ JÁN S.R.O.

 • predej vybavenia pre firmy, dielne, sklady, kancelárie, domácnosti
 • predaj kovových regálov
 • predaj manipuláčnej techniky

   
 • Firma Biedrax s.r.o. provozující internetové obchody www.biedrax.cz, www.ceskeregaly.cz a www.slovenskeregale.sk byla založena v roce 2007, jsme ryze česká firma dodávající kvalitní české zboží: skladová technika, manipulační technika, kancelářské vybavení, kancelářské židle, konferenční židle, kancelářská křesla a stovky dalších výrobků. Dodáváme bezšroubový policový regálový systém. Výhodou našich policových regálů je montáž a demontáž bez jakéhokoliv spojovacího materiálu či speciálního nářadí. Tento systém je určen k ručnímu uskladňování, zaručuje vysokou stabilitu zatíženého regálu, možnost kdykoliv, rychle a snadno měnit výšku skladovacích buněk. Nabízíme policové regály v nejrůznějších rozměrech, libovolným počtem dřevotřískových nebo plechových polic, zinkované nebo lakované v několika barevných odstínech stupnice RAL. Léty zdokonalována konstrukce zaručuje nejen líbivý vzhled, ale především vysokou nosnost při zachování nízké hmotnosti. Regály splňují nejpřísnější bezpečnostní podmínky a jsou pravidelně zkoušeny výrobcem.
 • Policové regály, jež nabízíme, si během téměř dvou desetiletí vybudovaly své pevné místo na trhu nejen v České Republice, ale zejména v zahraničí ve všech státech Evropské Unie. A s milióny vyrobených kusů jen dokazují, jak kvalitní a žádané tyto české regály jsou. 
 • V letech 2007 až 2009 se firma orientovala na dodávku a montáž regálů pro sklady, archívy, spisovny, dílny, obchody, sklepy, garáže, ateliéry a do všech prostor kde bylo potřeba nepořádek změnit v lad.
 • Začátkem roku 2010 se naše rozrůstající firma přestěhovala do provizorních skladů na ulici Zelená v Horní Suché a spustila internetový prodej regálů. Distribuci prováděla Česká Pošta. Česká Pošta však nebyla schopna zaručit dodání zboží zákazníkům včas a dle dnes platícího standardu - na požadované místo dodání. Z tohoto důvodu převzala distribuci našeho zboží kurýrní služba a zajišťuje ji dodnes.
 • V roce 2011 začaly provizorní sklady býti malé, proto vedení společnosti rozhodlo o dalším stěhování do větších prostor ve stejném areálu (areál Pašůvka), toto jsme zvládli za pochodu firmy bez negativních dopadů na vyřizování objednávek a odesílání zboží. Během 30 dnů se povedlo zrekonstruovat kanceláře a skladovací prostory k jejich důstojnému užívání.
 • Začátek roku 2012 je pro nás ve znamení spuštění nového softwaru a webového rozhraní, které nám umožní rychleji a efektivněji vyřizovat Vaše objednávky. Připravili jsme pro Vás další varianty regálů a nyní je v našem eshopu více než 300 variant regálů. Další varianty a druhy zboží budou průběžně přidávány, a pokud jste zvolili "zasílání novinek" v průběhu Vaši objednávky, budete o těchto novinkách informováni.
 • V červenci roku 2012 byl spuštěn internetový obchod slovenskeregale.sk zaměřený na prodej kovových regálů pro slovenské zákazníky
 • V srpnu 2012 byl dokončen a úspěšně spuštěn obchod biedrax.cz zaměřený na prodej vybavení pro firmy, sklady, kanceláře
 • Koncem roku 2013 se vedení firmy dohodlo se společností Bludovický Svatý Ján s.r.o. na spolupráci, která povede ke zdokonalování služeb a rozšiřování nabídky zákazníkům a v lednu roku 2014 byla odstartována spolupráce, kdy se tyto dvě firmy provázaly.


  Bludovický Svatý Ján s.r.o.