Regály velkoobchod

Regály velkoobchod

Pro naše stávající i nové partnery provozujeme velkoobchod s regály a velkoobchod s manipulační technikou. Cílem našeho velkoobchodu s regály je nabídnout možnost výhodného nákupu regálů pro další prodejce nejen regálů, ale i pro například železářství či domácí potřeby, které chtějí rozšířit svůj sortiment právě o kovové regály s dřevotřískovými nebo laminovanými policemi, nebo celokovové regály, dřevěné regály a nejrůznější manipulační techniku.

Podmínky našeho velkoobchodu (viz také Obchodní podmínky, bod č.11)

  • Pro navázání velkoobchodní spolupráce je nutné se zaregistrovat www.biedrax.cz/obchod/registrace, a zaslat "Výpis z obchodního rejstříku" na náš mail obchod@biedrax.cz. Pracovník obchodu www.biedrax.cz  prověří náležitosti registrace včetně výpisu z obchodního rejstříku. Po schválení budou zákazníkovi zpřístupněny VO ceny. VO ceny se zobrazí po následném přihlášení do obchodu. 
  • Podmínkou pro nákup zboží za velkoobchodní ceny je prezentace zboží na svých webových stránkách, popřípadě vystavení zboží ve svých prodejnách. Po dohodě se zástupci obchodu www.biedrax.cz lze dohodnout i další možnosti prodeje.
  • Minimální cena objednávky je 3.000,- Kč včetně DPH
  • Velkoobchodní odběratel se zavazuje dodržovat maloobchodní ceny stanovené obchodem www.ceskeregaly.cz. V případě změny cen, bude na tyto změny upozorněn 3 pracovní dny předem a je povinen nejpozději ke stanovenému datu a hodině nastavit maloobchodní ceny stanovené obchodem www.ceskeregaly.cz. V případě zjištění porušení podmínky maloobchodních cen si vyhrazujeme právo okamžitého zrušení zákaznického konta a ukončení spolupráce.
  • Firma Bludovický Svatý Ján s.r.o. si vyhrazuje právo zrušit velkoobchodní účet odběrateli v případě nedodržení dohodnutých podmínek a zásad prodeje.
  • Velkoobchodní objednávky jsou k expedici připraveny k odběru vždy v našem skladu (Horní Bludovice 307, 73937). Jsme schopni zajistit expedici objednávky smluvními partnery v balících anebo na paletách - cena přepravy (+10% z ceny objednávky) bude připočítána k objednávce. V případě expedice velkoobchodní objednávky z našeho skladu smluvním partnerem, může být účtován poplatek za paletu a balící poplatek (na tyto poplatky bude zákazník upozorněn předem).
  • Pro nové VO zákazníky nabízíme možnost platby předem převodem na účet, platbu v hotovosti v našem skladu, platbu na dobírku (dobírka v případě expedice zboží smluvním partnerem). Vystavení faktury se splatností (tzv. na fakturu) nabízíme VO zákazníkům po uskutečnění několikáté objednávky, a to jen do výše námi zvoleného limitu.
  • Kopírování popřípadě další šíření a poskytování třetím stranám všech obrázků, popisků, textů a článků ze všech webových stránek firmy Bludovický Svatý Ján s.r.o. je zakázáno. Tyto obrázky, popisky, texty a články jsou majetkem společnosti Biedrax s.r.o. a mohou být kopírovány pouze s písemným souhlasem zastupující osoby firmy Biedrax s.r.o..

 

Informace ohledně velkoobchodu získáte  na telefonním čísle +420 602 100 665